Ale wiecie co jest najlepsze? 13.03.2027 koncert otwarty w Bydgoszczy. A wiecie co jest tego dnia? MOJA OSIEMNASTKA. AAAAAAAAA
ale sie trafilo... koncert w moje 18 urodziny,i nie trzeba bedzie robic imprezy zamknietej bo wystarczy kupic bilet i wsiasc do pociagu... dobra. Lece spac bo "jest juz pozno, pisze bzdury, kot zagonil mysz do dziury..." taka rymowanka :)

KOGUT | 16.06.2026 | 09:57
Klaudia Łobodzińska | 14.06.2026 | 14:38