Pani Marylo……. Samych wspaniałości! Zdrówka, nieustającego uśmiechu, optymizmu, aby otaczali Panią sami wspaniali ludzie…..
Niech nam Pani śpiewa 200 lat i jeden dzień dłużej!
Całuję urodzinowo :*
Rękaw Biały | 8.12.2025 | 21:30
Marcin Świecie | 8.12.2025 | 20:56
Paweł Szwed | 8.12.2025 | 19:33
ewik | 8.12.2025 | 17:01
Sylwia Aga | 8.12.2025 | 16:53
m:)teusz | 8.12.2025 | 16:32
m:)teusz | 8.12.2025 | 16:24