X Zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies) w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

tuba.fm youtube

Newsy

 • 21 Września

  Maryla była dziś gościem specjalnym koncertu muzyki tanecznej "Roztańczony PGE Narodowy"z Telewizyjną Dwójką. Artystka zaprezentowała dwa utwory: Remedium i Hej Sokoły.


  Komentarze

 • 31 Sierpnia

  Dziś w Gdańsku odbył się ostatni koncert z cyklu Lato Muzyka Zabawa, czyli wakacyjna trasa telewizyjnej Dwójki. Na scenie nie mogło zabraknąć Maryli. która zaśpiewała przed gdańską publicznością aż cztery utwory:  Małgośkę, Kolorowe jarmarki, Wszyscy chcą kochać, i „Ech mała.


  Komentarze

 • 15 Sierpnia

  Maryla wystąpiła w dwóch koncertach organizowanego przez TVN, "TOP OF THE TOP SOPOT FESTIVAL 2019". Trzeciego dnia festiwalu, widzowie mogli posłuchać, najpiękniejszych przebojów z winyli i najważniejszych kompozycji Wolnej Polski. Maryla zaprezentowała na scenie Opery Leśnej cztery utwory Polską Madonnę, Kolorowe Jarmarki, Remedium i To już było.


  Komentarze

 • 3 Sierpnia

  Maryla wzięła dziś udział w koncercie z cyklu "Disco pod Gwiazdami czyli Miłość w Białymstoku. Koncert był transmitowany na antenie Telewizji Polsat. Artystka pojawiła się w dwóch odsłonach koncertu. Zaśpiewała utwory "Wielka woda, "To już było", "Niech żyje Bal" i "Kałasznikow".


  Komentarze

 • 28 Lipca

  Maryla była dziś jedną z gwiazd wakacyjnej trasy Telewizyjnej Dwójki "Lato, muzyka, zabawa w Redzie. Artystka zaprezentowała trzy utwory: Szparka sekretarka, Pełnia, i Sing sing. 


  Komentarze

 • 16 Czerwca

  W niedzielny wieczór podczas 56 KFPP w Opolu, Maryla wystąpiła w koncercie "Nie pytaj o Polskę - 30 lat wolności  z okazji 30. rocznicy pierwszych częściowo wolnych wyborów w historii Polski po II wojnie światowej. Artystka wykonała "Tango na głos, orkiestrę i jeszcze jeden głos" w duecie z Dawidem Kwiatkowskim i "Łatwopalnych".  Tango z Dawidem obejrzało przed telewizorami 4 mln. widzów. To absolutny rekord. Dla Maryli był to 39 Festiwal w Opolu.


  Komentarze

 • 9 Czerwca

  Maryla wystąpiła dziś w koncercie "Gwiazdy dla ziemi" - Uniejów 2019, transmitowanym przez Telewizję Polsat.  Artystka wykonała dwa utwory. Usłyszeliśmy Wielką wodę i Dziś prawdziwych cyganów już nie ma".


  Komentarze

 • 24 Maja

  Maryla występem jubileuszowym rozpocznie dziś Polsat Superhit Festiwal 2019. Na scenie Opery Leśnej świętować będzie 50-lecie swojego debiutu na Festiwalu w Sopocie. Transmisja w Telewizji Polsat od godz. 20.00.


  Komentarze

 • 14 Maja

  W dzisiejszym Pytaniu na śniadanie" Maryla w duecie z Dawidem Kwiatkowskim wykonała na scenie programu cover Shallow z rep. Lady Gagi i Bradleya Coopera. Przygotowania do tego wyjątkowego projektu, trwały kilka miesięcy, a Maryla szukała do tego utworu męskiego wokalu. Dawid Kwiatkowski, zgodził się bez wahania. Efekty współpracy tego wspaniałego duetu, możecie zobaczyć i posłuchać w serwisie yt pod adresem: https://youtu.be/uSu4doppUaw


  Komentarze

 • 22 Kwietnia

  Maryla była dziś gościem reaktywowanego po latach programu Telewizyjnej Dwójki "Szansa na sukces", w którym utalentowani wokaliści - amatorzy zmagali się z piosenkami z repertuaru gwiazdy. Artystka po obejrzeniu wszystkich występów, nagrodziła  siostry Julię i Wiktorię Szlachta za wykonanie piosenki "Sing-sing"


  Komentarze

 • 21 Marca

  Premiera najnowszego singla Maryli "Wiosna" Piosenki utrzymanej w klimacie brzmień z lat 80-tych, możecie już posłuchać w serwisach cyfrowych Spotyfy i Tidal oraz na facebooku Maryli. Autorem piosenki jest Witek Łukaszewski. Producentem muzycznym singla jest Adam Bieranowski.


  Komentarze

 • 27 Lutego

  Maryla wzięła dziś udział w koncercie "Artyści przeciw Nienawiści", który z inicjatywy Dody odbył się w Atlas Arenie w Łodzi. Artystka zaśpiewała utwór "Wielka woda". Koncert był głosem sprzeciwu wobec wszechobecnego hejtu.  W wydarzeniu uczestniczyło 120 polskich artystów, z różnych gatunków muzycznych. 


  Komentarze

 • 5 Stycznia

  Dzisiejszego wieczoru Maryla była muzycznym gościem Gali Mistrzów Sportu 2019. W pierwszej części wieczoru, zaśpiewała znany wszystkim Futbol, ze specjalnie przygotowanym na tę okazję tekstem dla polskich siatkarzy. W drugiej części artystka zaśpiewała utwór Łatwopalni, w hołdzie zmarłej mistrzyni Irenie Szewińskiej.


  Komentarze

 • 31 Grudnia

  Dziś Maryla zakończy stary rok z Telewizją Polsat, podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów na Stadionie w Chorzowie. Na scenie artystka pojawi się aż trzykrotnie. Zapraszamy przed telewizory TV Polsat od godz. 20.00


  Komentarze

 • 27 Grudnia

  Udział Maryli w koncercie 100-lecia Powstania Wielkopolskiego w Poznaniu, organizowanym przez TVN. Usłyszeliśmy piosenkę "Niech żyje bal"


  Komentarze

 • 15 Grudnia

  Maryla wzięła udział w programie wigilijnym w studiu TVP


  Komentarze

 • 12 Grudnia

  Maryla wzięła udział w koncercie kolęd "Jaka Wigilia Taki cały rok w  XII wiecznym kościele w Czerwińsku nad Wisłą.


  Komentarze

 • 17 Listopada

  To nie lada gratka dla fanów Maryli w Londynie. Artystka dała koncert w londyńskiej Shepherd Bush Theatre


  Komentarze

 • 10 Listopada

  Maryla wzięła dziś udział w koncercie z okazji 100-lecia Niepodległości na Stadionie Narodowym. Zaśpiewała wiązankę przebojów Big-Bitowych z lat 60-tych. W listopadzie Maryla nagrała 5 piosenek do pr tvp-Jaka to melodia?


  Komentarze

 • 15 Października

  Maryla zagrała koncert w warszawskim Teatrze Dramatycznym


  Komentarze