X Zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies) w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

tuba.fm youtube

Newsy

 • 21 Marca

  Premiera najnowszego singla Maryli "Wiosna" Piosenki utrzymanej w klimacie brzmień z lat 80-tych, możecie już posłuchać w serwisach cyfrowych Spotyfy i Tidal oraz na facebooku Maryli. Autorem piosenki jest Witek Łukaszewski. Producentem muzycznym singla jest Adam Bieranowski.

  Komentarze

 • 27 Lutego

  Maryla wzięła dziś udział w koncercie "Artyści przeciw Nienawiści", który z inicjatywy Dody odbył się w Atlas Arenie w Łodzi. Artystka zaśpiewała utwór "Wielka woda". Koncert był głosem sprzeciwu wobec hejtu. W wydarzeniu uczestniczyło 120 polskich artystów, z różnych gatunków muzycznych.

  Komentarze

 • 5 Stycznia

  Dzisiejszego wieczoru Maryla była muzycznym gościem Gali Mistrzów Sportu 2019. W pierwszej części wieczoru, zaśpiewała znany wszystkim Futbol, ze specjalnie przygotowanym na tę okazję tekstem dla polskich siatkarzy. W drugiej części artystka zaśpiewała utwór Łatwopalni, w hołdzie zmarłej mistrzyn...

  Komentarze

 • 31 Grudnia

  Dziś Maryla zakończy stary rok z Telewizją Polsat, podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów na Stadionie w Chorzowie. Na scenie artystka pojawi się aż trzykrotnie. Zapraszamy przed telewizory TV Polsat od godz. 20.00

  Komentarze

 • 27 Grudnia

  Udział Maryli w koncercie 100-lecia Powstania Wielkopolskiego w Poznaniu, organizowanym przez TVN. Usłyszeliśmy piosenkę "Niech żyje bal"

  Komentarze

Najnowsza płyta