X Zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies) w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

tuba.fm youtube

Newsy

 • 15 Sierpnia

  Maryla wystąpiła w dwóch koncertach organizowanego przez TVN, "TOP OF THE TOP SOPOT FESTIVAL 2019". Trzeciego dnia festiwalu, widzowie mogli posłuchać, najpiękniejszych przebojów z winyli i najważniejszych kompozycji Wolnej Polski. Maryla zaprezentowała na scenie Opery Leśnej cztery utwory Polską...

  Komentarze

 • 3 Sierpnia

  Maryla wzięła dziś udział w koncercie z cyklu "Disco pod Gwiazdami czyli Miłość w Białymstoku. Koncert był transmitowany na antenie Telewizji Polsat. Artystka pojawiła się w dwóch odsłonach koncertu. Zaśpiewała utwory "Wielka woda, "To już było", "Niech żyje Bal" i "Kałasznikow".

  Komentarze

 • 28 Lipca

  Maryla była dziś jedną z gwiazd wakacyjnej trasy Telewizyjnej Dwójki "Lato, muzyka, zabawa w Redzie. Artystka zaprezentowała trzy utwory: Szparka sekretarka, Pełnia, i Sing sing.

  Komentarze

 • 16 Czerwca

  W niedzielny wieczór podczas 56 KFPP w Opolu, Maryla wystąpiła w koncercie "Nie pytaj o Polskę - 30 lat wolności z okazji 30. rocznicy pierwszych częściowo wolnych wyborów w historii Polski po II wojnie światowej. Artystka wykonała "Tango na głos, orkiestrę i jeszcze jeden głos" w duecie z Dawid...

  Komentarze

 • 9 Czerwca

  Maryla wystąpiła dziś w koncercie "Gwiazdy dla ziemi" - Uniejów 2019, transmitowanym przez Telewizję Polsat. Artystka wykonała dwa utwory. Usłyszeliśmy Wielką wodę i Dziś prawdziwych cyganów już nie ma".

  Komentarze

Najnowsza płyta