X Zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies) w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

tuba.fm youtube

Newsy

 • 21 Września

  Maryla była dziś gościem specjalnym koncertu muzyki tanecznej "Roztańczony PGE Narodowy"z Telewizyjną Dwójką. Artystka zaprezentowała dwa utwory: Remedium i Hej Sokoły.

  Komentarze

 • 31 Sierpnia

  Dziś w Gdańsku odbył się ostatni koncert z cyklu Lato Muzyka Zabawa, czyli wakacyjna trasa telewizyjnej Dwójki. Na scenie nie mogło zabraknąć Maryli. która zaśpiewała przed gdańską publicznością aż cztery utwory: Małgośkę, Kolorowe jarmarki, Wszyscy chcą kochać, i „Ech mała.

  Komentarze

 • 15 Sierpnia

  Maryla wystąpiła w dwóch koncertach organizowanego przez TVN, "TOP OF THE TOP SOPOT FESTIVAL 2019". Trzeciego dnia festiwalu, widzowie mogli posłuchać, najpiękniejszych przebojów z winyli i najważniejszych kompozycji Wolnej Polski. Maryla zaprezentowała na scenie Opery Leśnej cztery utwory Polską...

  Komentarze

 • 3 Sierpnia

  Maryla wzięła dziś udział w koncercie z cyklu "Disco pod Gwiazdami czyli Miłość w Białymstoku. Koncert był transmitowany na antenie Telewizji Polsat. Artystka pojawiła się w dwóch odsłonach koncertu. Zaśpiewała utwory "Wielka woda, "To już było", "Niech żyje Bal" i "Kałasznikow".

  Komentarze

 • 28 Lipca

  Maryla była dziś jedną z gwiazd wakacyjnej trasy Telewizyjnej Dwójki "Lato, muzyka, zabawa w Redzie. Artystka zaprezentowała trzy utwory: Szparka sekretarka, Pełnia, i Sing sing.

  Komentarze

Najnowsza płyta