X Zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies) w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

tuba.fm youtube

Antologia to niepowtarzalna kolekcja płyt wydana z okazji 45-lecia działalności scenicznej Maryli Rodowicz. Składają się na nią wydania albumów z lat 70, 80. i 90. oraz Rarytasy - seria płyt z niepublikowanymi wcześniej utworami.

Całość jest niesamowicie interesującą podróżą przez dorobek artystyczny piosenkarki oraz ciekawym świadectwem zmieniających się czasów i prądów muzycznych.

Rarytasy są poprzedzone słowem wstępnym wokalistki, w której opowiada o kulisach powstania utworów, zamieszczonych na płycie.

W ramach Antologii ukazuje się również reedycja albumów studyjnych na płytach winylowych. Jest to wyjątkowe wydanie dla konserów muzyki. Do każdego czarnego albumu dołączona jest reprodukcja obrazu Edwarda Dwurnika – jednego z najsławniszych obecnie polskich malarzy. Seria jego dzieł powstała specjalnie do tej wyjątkowej serii i pokazuje życie Maryli z czasu wydania danej płyty. Całość składa się w fasynującą historię barwnego życia artystki.